EST | ENG


  firmast
  kliendile
  rahulolugarantii
  uudised
  meeskond
  tule tööle
  tehtud tööd
  vormiriided
  useful4waiter
     
     
     
   

uudised


17.12.2008
Waiterid WRC rallidel teenindamas

WRC

Sel aastal oli Teie Kelneri teenindajatel erakordne võimalus olla Suzuki World Rally Team'i VIP-ala toitlustusmeeskonnas. Augustis käisid Jyväskyläs Allan, Urmas ja Raul, oktoobris Korsikal ja Kataloonias jällegi Urmas ja Priit ning detsembris Walesis taaskord Allan. Iga ralliga kaasnes 10 päeva tõsist tööd, kuid selle kõrval oli ikkagi aega ka välisriikides veidi ringi vaadata. Järgnevalt mõned kommentaarid asjaosalistelt endilt.

Raul: "Kuna tegime koostööd ühe Itaalia cateringfirmaga, siis eelkõige oli huvitav jälgida nende töövõtteid ja -stiili. Üsnagi pikkadesse tööpäevadesse tõid positiivsust juurde ka meiega seal olnud Eesti kokad, kel mõnus suhtumine ja hea tööfiiling. Üleüldse oli unikaalne kogemus kogu selles rallimelus tööd teha."

Priit: "Kahtlemata positiivne elamus töökeskkonna vaheldusrikkuse poolest. Igapäevaselt oli meil kolm korda päevas teenindada umbes 40 inimest VIP-sektsioonis, tööpäevad algasid hommikuti kell 6. Vahepausidel oli veidi aega ka ümberringi toimuvat jälgida ning nautida. Tore kogemus ja võimalusel läheksin kindlasti veel!"« tagasi