EST | ENG


  firmast
  kliendile
  rahulolugarantii
  uudised
  meeskond
  tule tööle
  tehtud tööd
  vormiriided
  useful4waiter
     
     
     
   

uudised


25.04.2011
Noorte teenindajate võistlused Kuressaares

NK2011

14-15.aprillil toimusid iga-aastased ametikoolide vahelised kokkade ja kelnerite kutsevõistlused "Nooruslik kevad 2011", mille korraldajateks olid Kuressaare Ametikool ja Sihtasutus Innove.

Võistlused toimusid kahel päeval ja meeskondi võistlemas oli 19. Sellel aastal koosnes iga võistkond kahest kelnerist ja kahest kokast. Kelneritel tuli teha meeskonnatööd nii omavahel kui ka kokkadega ning mõlema teenindaja punktid arvestati kokku.

Teenindajad pandi proovile salvrätikute voltimises, vahuveini avamises ja täpsusvalamises ning smuutide valmistamises. Viimase ülesandena tuli kelneritel katta furšettlaud ning seejärel sellelt klientidele serveerida suupisteid ja jooke. See võistlusmoodul toimuski meeskonnatööna.

Kaksikvõidu sai Haapsalu Kutsehariduskeskus, esimese koha võitsid Anna Rostovtšikova ja Merlyn Kallaste, kes on meie oma tubli waiter ja kes on ka eelnevalt hästi esinenud 2010. aasta Noor Teenindaja võistlustel, saavutades II koha. Kolmandale kohale tulid Võrumaa Kutsehariduskeskuse neiud.

Kohtunike töösse andsid oma panuse ka Allan Vainu ja Tiiu Parm ning assistendina oli ametis Kairi Normak.

Konkurents meeskondade vahel oli tihe. Võistlejad olid väga pühendunud ja hästi ettevalmistunud, mis eriti väljendus furšettlaudade katmisel, kus oli näha väga ilusaid ja loomingulisi lahendusi.

Illustreeriv foto pärineb Kuressaare Ametikooli kodulehe fotogaleriist ja selle autoriks on Ingrid Randla.« tagasi