EST | ENG


  firmast
  kliendile
  rahulolugarantii
  uudised
  meeskond
  tule tööle
  tehtud tööd
  vormiriided
  useful4waiter
     
     
     
   

uudised


29.03.2011
Energiasüst 2011

energia1

Sel aastal otsustasime Waiterite talvepäeva ette võtta teistsuguselt, ammutada talvest energiat läbi mootorite ning adrenaliini. Seega heitsime kõrvale lumelauad ja suusad ning hüppasime mootorsaanide peale.

Kenal märtsikuu pühapäevasel päeval võtsime koos koostööpartneritega suuna Raplamaale Pangamägede Seiklusparki, kus meid ootasid ilus loodus, sõbralik pererahvas ning loomulikult mootorsaanid. Peale instruktaaži said esimesed julged kiivrid pähe ja alustasid sõitu - esmalt harjutusväljakul, peale saanitunnetuse kättesaamist oli võimalus end proovile panna ka mägistel metsaradadel. Aeg-ajalt tuli mängu ka sportlik võistlusmoment ja sirgetel võeti mõõtu tippkiiruse saavutamises. Samal ajal said teised osalejad lasta vastlaliugu sportlumetuubidega, harrastada vibulaskmist ning värskes õhus ise süüa valmistada - tegevust jätkus kõigile, kordamööda käidi saanisõitu proovimas.

Aeg lendas uskumatult kiiresti ja seiklusrikas päev hakkas lõppema. Usinamad ei tahtnudki enam saanidelt maha tulla, nii mõnigi leidis selles alas endale uue lemmiku. Hea meel on, et suutsime waiteritele pakkuda põnevaid elamusi, millest saadud energiaga rõõmsalt kevadesse edasi minna. Tänud kõikidele osalejatele!« tagasi